Про це розповіла тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в інтерв’ю 24 каналу.

До теми Про ядерну загрозу, ленд-ліз і безмежну любов до України: фінальне інтерв'ю Крістіни Квін

Чудова людина і чудовий посол з величезним досвідом

Крістіна Квін знайома з пані послом Брінк вже 15 років. Вони також працювали разом у Білому домі. За її словами, Бріджит Брінк – прекрасний дипломат з величезним досвідом. Зокрема, щодо України.

Я знайома з пані послом Брінк упродовж 15 років, ми разом працювали у Білому домі. Вона просто чудова людина і чудовий посол, з величезним досвідом, зокрема тим, що стосується України. Вона повністю підготовлена, і з першого дня буде ефективно виконувати свою роботу на всі 100%, – наголосила Крістіна Квін.

Пані Квін додала, що готова поділитися своїми порадами з Бріджит Брінк щодо майбутньої важливої роботи. Але переконана – вона й так прекрасно налагодить роботу, і українці чудово з нею співпрацюватимуть.

Додамо, комітет Сенату з закордонних справ одноголосно підтримав Бріджит Брінк на посаду посла США в Україні. Раніше вона наголошувала, що зробить усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу посольства США у Києві.

"Не знаю точно, як швидко ми зможемо повернутися до цього процесу. Втім, я знаю, що ми намагатимемося це зробити якомога швидше. І, звісно, це моє сподівання і план – у разі затвердження, мати можливість розпочати свою місію безпосередньо у Києві", – раніше наголошувала пані дипломат під час слухань в комітеті Сенату.

Тоді Бріджит Брінк розповідала, що її пріоритет в роботі – просування стратегічних інтересів, які працюватимуть на процвітання, суверенність та демократію України. Вона працюватиме разом з Конгресом США над тим, щоб Україна змогла досягти значних успіхів на полі бою та під час переговорів.

Цікаво, що Брінк підкреслила – зробить все можливе, щоб Росія отримала стратегічну поразку в її спробах захопити Україну.

Важливо – звернення Володимира Зеленського за 18 травня: дивіться відео