Відповідну інформацію посол США розповіла в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу. Вона також пояснила, що в США вірять в право України на захист.

Читайте також Це воєнний злочин: посол Брінк розповіла, як США допомагатимуть Україні після масованих атак

Яке покарання чекає на Росію

Бріджит Брінк пояснила, що її команда та загалом США вважають, що люди, які спричинили жахливі злочини в Україні, повинні бути притягнені до відповідальності. За словами пані посол США:

  • зараз вони працюють з партнерами над тим, як саме це буде відбуватися;
  • це дуже відповідально для них, адже тут не лише справа в справедливості стосовно певних людей.

Це потужний сигнал, який буде посланий усім можливим майбутнім агресорам: ви не можете так поводитися, ви не можете так чинити, не можна просто так втекти від відповідальності за воєнні злочини,
– заявила Бріджит Брінк.

Вона також пообіцяла, що США працюватимуть над цим до того часу, поки не досягнуть результатів.

Останні заяви про відповідальність Росії за злочини

  • Політолог Микола Давидюк заявив, що Путін поки що користується дипломатичним імунітетом як президент країни, яка ще не визнана спонсором тероризму США та ООН. Ба більше, Давидюк не вірить, що російський диктатор таки потрапить у Гаагу.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що найкраща гарантія миру – це, щоб Росія стала денуклеаризирована й демілітаризована. За його словами, єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертної кари.
  • Натомість російські пропагандисти почали скиглити через Гаагу. За словами колишнього працівника СБУ та експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, це свідчить про те, що це зрежисовано й відпрацьовано. За його даними, пропагандисти хочуть переконати громадян, нібито, якщо всі не об'єднаються, то рано чи пізно потраплять у в'язницю.