Про це в інтерв'ю 24 каналу заявила пані посол США в Україні Бріджит Брінк. Вона прокоментувала те, що на території Росії стається "бавовна", коли США надають Україні зброю з умовою, що вона буде застосована проти ворога тільки на українській землі.

Дізнайтесь більше Про кінець війни, визволення Криму і реакцію США на вибухи в Росії: інтерв'ю з Бріджит Брінк

Брінк прокоментувала "бавовну" в Росії

Я можу сказати дуже чітко – ми віримо в право України на захист. Захищати свою територіальну цілісність і відбивати подальшу агресію. Зараз основна мета моєї роботи – допомогти Україні в тому, що вона робить,
– сказала пані посол США.

Інтерв'ю з пані посол США в Україні Бріджет Брінк: дивіться відео

Вона розповіла, що між США та Україною щодня відбуваються наради на рівні міністрів оборони, начальників штабів, між держсекретарем та прем'єр-міністром. "Це відбувається на різних рівнях", – додала Брінк.

"Кожного дня ми думаємо про те, як вам допомогти захистити себе. Це наша головна робота та завдання – підтримка вашої свободи, територіальної цілісності і вашого майбутнього", – резюмувала пані посол США.

Що відомо про "бавовну" в Росії

  • Попередні вибухи на території Росії лунали зранку 5 грудня. Зокрема, вибухи прогриміли на аеродромі стратегічної авіації в Енгельсі та авіабазі Дягілєво на околиці Рязані .
  • Після "бавовни" Росія раптом вирішила скоротити кількість літаків на аеродромі в Енгельсі. У Кремлі традиційно заявили, мовляв, суттєвих наслідків для авіації під час вибухів не було.
  • Росія очікувано звинуватила Україну в атаці безпілотниками. Та слід звернути увагу, що Енгельс розташований аж за 600 кілометрів від України. Цей факт може свідчити, що Росія бреше або ж її ППО діряве. Вибухи в Росії лунали перед масованою атакою проти України.
  • Цікаво, що дедалі частіше на Заході побутує думка, що Україна може обмежуватися захистом не тільки на своїй території. Зокрема, у Німеччині вважають, що Україна може оборонятися і на території Росії.