У Британії підтвердили реалізацію першої хвилі санкцій щодо російських посадовців через агресію проти України. А також розповіли про подальші плани.

Читайте також Під санкції Великої Британії потрапили російські банки та олігархи Роттенберги

На членів радбезу Росії накладуть санкції

Велика Британія оголосила про намір накласти санкції на тих депутатів Державної думи й сенаторів ради федерації, які проголосували за визнання бойовиків з окупованих частин Донецької та Луганської областей.

У Лондоні вкотре зазначили, що це є грубим порушенням територіального суверенітету України.

Крім того, Британія вже незабаром планує запровадити обмеження, які не дозволять британським компаніям та фізичним особам інвестувати чи вести бізнес на території окупованих частин Донбасу. Санкції діятимуть доти, доки ці території не повернуться під контроль України.

Якщо Москва продовжить вдаватися до агресії, то в Лондоні на цей випадок підготували безпрецедентний пакет додаткових санкцій. Обмеження зачеплять російський фінансовий сектор та торгівлю. Серед планів – ухвалення закону, який не дозволить державі-агресорці випускати суверенні боргові зобов'язання на британських ринках.

Британія вже ввела проти Росії санкції: деталі

Велика Британія запровадила перший пакет санкції проти Росії. Вони торкнуться банківських установ та олігархів.

  • Обмеження ввели проти 5 банків: Чорноморського банку розвитку та реконструкції, банку "Росії", ПАТ "Промзв'язокбанк", Генбанку, Індустріального ощадного банку.
  • Санкції також стосуватимуться 3 людей з дуже високим рівнем доходу: мільярдера Геннадія Тимченка, бізнесмена зі списку Forbes Ігоря Ротенберга, а також його дядька Бориса Ротенберга.

Зверніть увагу – як Путін оголосив про визнання бойовиків Донбасу: дивіться відео