Про це повідомляє британське видання The Telegraph.

Читайте також: "Росія заплатить дуже високу ціну": голова МЗС Британії розповів про зустріч з Лавровим

За інформацією видання, ще одного підозрюваного ідентифікували сили протидії тероризму та безпеки Великобританії. Він прибув до Сполученого Королівства дещо раніше, ніж виконавці отруєння "Петров" та "Боширов" і допоміг розпланувати атаку.

Зокрема він склав план перевулку, де проживав Сергій Скрипаль та дослідив, якими дверима він користується.

"Тепер ми знаємо, що існує зв'язок між офіцерами ГРУ та номерами їх паспортів, і на мою думку, правоохоронці дослідили записи служби поспортного контролю на кордоні, щоб встановити, де були оперативники (ГРУ)", – заявив у коментарі виданню Сергій Мигдаль, експерт з питань безпеки.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.