Це дозволяє легко знайти такі пропозиції роботи й швидко відгукнутися на них. Окрім цього, такі вакансії міститимуть відповідну позначку "Бронювання". Також вона відображатиметься окремим зеленим бейджем, аби пошук став ще простішим.

Дивіться також У Резерв+ буде електронний військовий квиток: як швидко він стане доступний

Відмітка про бронювання

Як зазначають у Work.ua, наразі всім роботодавцям важко знаходити співробітників – це стосується й підприємствам, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності українців.

Проте держава дає таким компаніям можливість забронювати своїх робітників – що може бути додатковою перевагою під час пошуку роботи. Саме тому сайт додав можливість вказати опцію, що компанія бронює працівників на конкретній посаді.

Це допоможе роботодавцям знаходили потрібних людей в команди, їхнім підприємствам працювати й підтримувати економіку країни, а шукачам — відразу бачити такі пропозиції,
– написали у Work.ua.

Усі вакансії з бронюванням доступні у розділі пошуку вакансій "З бронюванням працівників".

Для пошуку вакансії з бронювання потрібно обрати фільтр / 24 Канал

Окрім цього, на картці вакансії виводиться спеціальна позначка, що посада передбачає бронювання, і зелений бейдж.

Вакансії з бронюванням мають зелений бейдж / 24 Канал

В Україні можуть оновити систему бронювання

  • Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування Олена Шуляк повідомила, що в Україні хочуть оновити систему бронювання.
  • Нардепка розповіла, що наразі є ряд проблем у цьому процесі. Наприклад, через найменшу помилку весь пакет поданих документів повертають назад без будь-яких пояснень. Саме тому Шуляк подавала до мобілізаційного законопроєкту правки, які стосувалися автоматичного бронювання, проте їх не врахували.
  • На думку політикині, багато питань би вирішило запровадження електронного бронювання. Зараз документами у ручному режимі займається ТЦК, що є зайвою бюрократією. Тому для більшості компаній електронне бронювання стало б серйозною підтримкою