Про це з'явилася інформація у телеграм-каналі сервісу Дія ввечері 7 червня. Як працюватиме бронювання на порталі, читайте далі в матеріалі.

Дивіться також У Дії запустять електронне бронювання

Кабмін підтримав бронювання в Дії

Сьогодні, 7 червня, уряд ухвалив постанову про цифровізацію бронювання. В телеграм-каналі сервісу зазначили, що розробляється послуга, аби важливі для економіки українські компанії могли забронювати працівників на порталі Дія.

Послуга в Дії усуне людський фактор і пришвидшить процес до години. Рішення з бронювання ухвалюватиме не людина, а кілька автоматичних перевірок у реєстрах,
– йдеться в повідомленні.

Там зазначили, що на першому етапі бронювання в Дії працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. А вже далі перелік буде розширюватися.

Як працюватиме бронювання в Дії:

  1. Керівники держустанов, компаній подають списки військовозобов'язаних на бронювання. І засвідчують заяву електронним підписом.
  2. Система онлайн автоматично перевірить, чи підприємство є критично важливим, чи людина працевлаштована офіційно та чи є дані в реєстрі "Оберіг".
  3. Дія надішле сповіщення керівникові про результат розгляду протягом доби.

У випадку, якщо відповідь позитивна – у працівника оновиться інформація в застосунку Резерв+. Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі й за потреби роздрукувати.

Якщо ж у бронюванні відмовили, то керівник також отримає відповідь у кабінеті на порталі.

Михайло Федоров наголосив, що орієнтовно послугу запустять на початку липня та додав, що незабаром проводитимуть бета-тест послуги.


Бронювання військовозобов'язаних буде в Дії / Фото Міністерства цифрової трансформації

У Дії з'явилося посвідчення ветерана: що відомо

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 5 червня повідомив, що відтепер посвідчення ветерана можна завжди мати під рукою завдяки додатку Дія.

До категорій осіб, які можуть додати посвідчення ветерана в Дію, належать:

  • учасники бойових дій;
  • люди з інвалідністю внаслідок війни;
  • учасники війни;
  • постраждалі учасники Революції гідності;
  • члени сім'ї загиблого ветерана війни;
  • члени сім'ї загиблого захисника та захисниці України.

Як додати посвідчення ветерана в Дію – перегляньте тут.