Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає 24 канал. На оприлюднених у мережі відео можна побачити, що площа пожежі доволі велика.

Важливо Під Москвою гасили масштабну пожежу на заводі, де виробляють військову оптику

Для гасіння займання довелося залучити аж 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки. ЗМІ заявили, що спалахнула пожежа у військовій частині у Халтуриному, що в окрузі Клінци Брянської області.

Інформації про постраждалих наразі немає. Всі деталі уточнюються. Водночас у соцмережах росіяни зазначають, що густий дим від пожежі видно на багато кілометрів.

Пожежа у Брянській області: дивіться відео

Густий дим від пожежі видно на багато кілометрів / Фото з одного з місцевих телеграм-каналів та Perepichka NEWS

У Росії почастішали пожежі

Останні місяці у прикордонних з Україною областях Росії почастішали пожежі й вибухи. У російському Бєлгороді, Курській області та на Пермському пороховому заводі сталися інциденти, в яких є поранені й загиблі. У прикордонних з Україною російських областях та у деяких інших часто трапляються пожежі й вибухи. Україна стверджує, що не організовує військові операції на території Росії.

Серед нещодавніх інцидентів можна згадати:

  • 4 червня житель Хабаровського краю підпалив місцеве відділення росгвардії у Комсомольську-на-Амурі. Росіянин спробував зайти з пластиковою каністрою, де була горюча рідина, до будівлі на Піонерській вулиці. На жаль, двері виявилися зачиненими. Тоді він вдався до хитрощів: поставив каністру біля дверей і підпалив її. На ґанку спалахнула пожежа.
  • Загорілася будівля на території автобази обласної думи, що в самому центрі Тюмені. Відомо, що поруч розташована будівля виправної колонії. На відео видно, як чорний густий дим підіймається з приміщення високо в небо.
  • 3 червня загорівся склад із гумою та пластиком у Набережних Челнах, що в Татарстані. Вогонь перекинувся на склад, який розташований поруч. Площа пожежі склала 1 тисячу квадратних метрів.

Цікаво – У Москві спалахнула масштабна пожежа в бізнес-центрі: дивіться відео