Підпалили будівлю у Комсомольську-на-Амурі. Про це пишуть російські ЗМІ, передає 24 канал.

До теми Росія продовжує горіти: у Тюмені палає будівля на території обласної думи

Підпалив каністру біля дверей

Росіянин спробував зайти з пластиковою каністрою, де була горюча рідина, до будівлі на Піонерській вулиці. На жаль, двері виявилися зачиненими. Тоді він вдався до хитрощів: поставив каністру біля дверей і підпалив її. На ганку спалахнула пожежа.

Силовики швидко затримали чоловіка та привезли до слідчих. Палієм виявився 50-річний Володимир Золотарьов.

До слова, у російських телеграм-каналах опублікували відео займання. На ньому видно, що пожежа була немаленька.

Пожежі у Росії

На території держави-агресорки не стихають масштабні пожежі. Найперше горять військкомати. Їх від початку повномасштабної війни спалахнуло щонайменше 12.

  • Однак пожежі виникають й на інших об'єктах. Наприклад, величезний сміттєвий полігон у Якутську наприкінці травня горів кілька днів. Із вогнем не могли справитись, тож він охопив аж 11 тисяч квадратів.
  • Також в Алтайському краї запалали ліси. Густий дим охопив величезну територію.
  • 25 травня з'явилася інформація про пожежу у Москві. Там спалахнув храм Петра та Павла – чорний дим та вогонь зафіксували на тлі куполів. Російські ЗМІ написали, що вогонь охопив хрестильню при храмі. У столиці держави-агресорки горів і великий бізнес-центр DM-Tower. Загорітися могли будівельні матеріали, що були на даху.
  • 3 червня загорівся московський бізнес-центр "Гранд Сетунь плаза". Люди, які зібралися під будівлею, розповіли, що чули крики про допомогу. Телеграм-канали писали, що всередині залишилися заблоковані вогнем люди. Однак, за офіційними даними, постраждалих та жертв не було.
  • 21 травня пожежа спалахнула на території Центрального аерогідродинамічного інституту в Підмосков'ї. Загорілася трансформаторна підстанція.
  • У Тюмені 4 червня загорілася будівля на території автобази обласної думи. Вона розташована в самому центрі міста.

Дивіться більше – у Росії горить і вибухає: пожежі у Підмосков'ї, Бєлгороді та інших регіонах: відео