Так, у Бєлгородській області місцеві жителі знову чули незрозумілі "хлопки", які в Україні жартівливо перекладають як "бавовна". В одному з місцевих сіл лунали звуки обстрілів.

Важливо У Зеленського різко відповіли на цинічні пропозиції здати росіянам частину України

"Бавовна" в Бєлгородській області

Як повідомляє Медуза, Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков стверджує, що внаслідок обстрілу пошкоджені п’ять будинків у селі Журавлівка. Там навіть знайшли одного постраждалого – це молодий хлопець, в якого потрапив один із осколків.

Гладков не розуміє, як парубок взагалі опинився у Журавлівці. Адже мешканців цього села нібито евакуювали ще кілька тижнів тому. Однак, як повідомляють місцеві ЗМІ, навіть після примусового переселення місцеві люди продовжували їздити на роботу у прикордонні населені пункти.

Хто обстріляв населений пункт і чи взагалі були обстріли – невідомо.

Також в Росії горять ліси

Поки росіяни гонять своїх посіпак до України, вони не справляються з пожежами на своїй території. Так, на території Алтайського краю знову запалали ліси.

Пожежі в російських лісах / Фото Nexta

В Росії частенько щось палає й вибухає

З початку повномасштабної війни в Україні в Росії все почастішали випадки досить незрозумілих пожеж на важливих підприємствах. Це може траплятися через недбалість та неуважність росіян до техніки безпеки.

Символічно, що в ніч на 25 травня в Москві загорівся храм Петра й Павла. Пожежа була на площі у 150 квадратних метрів, однак рятувальникам вдалося її загасити.

21 травня в одному з корпусів горів дах Центрального аерогідродинамічного інституту в Підмосков'ї. Припускають, що причиною загоряння було порушення техніки безпеки під час ремонту.

Якщо попередні дві пожежі можна цілком логічно пояснити, то щонайменше 12 випадків підпалу військкоматів в Росії – це дійсно цікаво. Деякі росіяни не хочуть ставати "гарматним м’ясом", тому намагаються знищити військкомати, до яких вони приписані.

Несподівані пожежі трапляються в самому Бєлгороді: 1 травня там спалахнув один з об’єктів міноборони Росії, 2 травня – склад з боєприпасами, 3 травня місцеві мешканці також почули вибухи. Ця традиція регулярно продовжується і до сьогодні.

Раніше – у Москві знову масштабна пожежа: дивіться відео