У Москві пожежа на території храму Петра та Павла

Російські ЗМІ пишуть, що спалахнула хрестильня при храмі. На відео з місця подій видно чорні клубки диму та вогонь на фоні куполів.

До теми У Підмосков’ї спалахнула підстанція на території аерогідродинамічного інституту

Масштаби пожежі

За інформацією від місцевих екстрених служб, вогонь охопив будівлю площею 150 квадратних метрів, але споруду храму не зачепив. Пожежникам вдалося локалізувати загорання.

До слова, храм Петра та Павла старовинний, його звели у 17 столітті.

Про причину пожежі наразі нічого невідомо, інформації про жертв вогню також немає.

Нагадаємо, кілька днів тому, 21 травня, на території Центрального аерогідродинамічного інституту в Підмосков'ї спалахнула пожежа – загорілася трансформаторна підстанція. Ймовірно, причиною пожежі були порушення техніки безпеки під час ремонту даху.

Загалом на Росії почастішали пожежі. Очевидно, що цими випадковими пожежами можуть стояти партизани, або дійсно недбалість та невідповідальність росіян, що теж зовсім не дивно.

16 травня повідомили про пожежу в одному з великих бізнес-центрів Москви, а 17 травня у Новосибірській області Росії зайнявся завод, який займається виготовленням виробів з поліетилену. Горіли як і офісні приміщення, так і виробничі потужності та склади.

Пожежі можуть влаштовувати самі ж росіяни

  • Так, у російському Бєлгороді "хлопки" жителі чують із 1 травня. Спершу там горіли резервуари з паливом, згодом влада регіону повідомила про пожежі у приміщеннях, які належать міноборони Росії.
  • 2 травня поблизу Бєлгорода спалахнула ще одна масштабна пожежа. Після вибухів очевидці побачили величезний стовп диму. Відомо, що тоді горів склад з боєприпасами.
  • Влада навіть намагається звинувачувати українську сторону у диверсіях. Однак, це не так – Україна спростовує будь-яку причетність до вибухів та пожеж.
  • А ось росіяни навпаки допомагають "роздмухувати вогонь" на Росії. Так, за останній місяць надійшло щонайменше 3 повідомлення про те, що невідомі закидали військкомат коктейлями Молотова. Такі акції протесту відбулись в Омську, Череповці Волгоградської області та Нижньовартовську.

До теми – у Москві знову масштабна пожежа: дивіться відео