На його думку, така ситуація є малоймовірною. Про це він розповів під час брифінгу у Мукачеві, передає Укрінформ.

Зверніть увагу Закон про референдум: Стефанчук розповів, коли Рада може його розглянути

Зміни, які нестимуть із собою зміну територіальної цілісності держави, навряд чи будуть розглядатися і тим більше прийматися українським народом,
– висловився він.

На думку Разумкова, Україна, як держава, дуже багато віддала за свою територію, яка поки що перебуває не під контролем української влади.

"Але ключовим тут є "поки". І кожен на своєму місці має робити все, щоб це "поки" ставало все коротшим", – підняв голова Ради тему окупованих територій.

Законопроєкт про референдум: коротко

  • Проведення референдуму в Україні може ініціювати Президент, Верховна Рада чи відбутися за народною ініціативою.
  • Щоб організувати референдум за народною ініціативою, слід зібрати щонайменше три мільйони підписів мешканців України. При цьому вони повинні представляти як мінімум 2/3 адміністративно-територіальних одиниць, передбачених Конституцією України.
  • Під час референдуму можуть виноситися на розгляд питання: про загальні засади, вибори, сам референдум, правосуддя та інше; питання загальнодержавного значення; про зміну території України; про втрату чинності законом України або окремими його положеннями.
  • Водночас, референдум не допускається щодо законопроєктів з питань податків, бюджету та амністії.
  • Питання для національного референдуму мають бути чіткі, без подійних тлумачень, а відповіді на них повинні бути "так" або "ні".
  • Референдум не можна проводити у разі введення в Україні або в окремих її місцевостях воєнного чи надзвичайного стану.