Як повідомляють на офіційному сайті Буковелю, карантин у них розповсюджуватиметься на всі послуги та на всій території комплексу.

Важливо В Україні вже 113 підтверджених випадків коронавірусу, – ДСНС

Таким чином,

  • Буковель припиняє приймати туристів,
  • всі сервіси буде закрито, зокрема роботу витягів буде зупинено.

Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови – чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в цій ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту – це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров'я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати,
– зазначають у Буковелі.

Тут додають, що основною причиною такого рішення є відсутність достовірної інформації щодо поширення коронавірусу в Україні, тому багато питань залишаються без чіткої відповіді.

Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях Буковелю на найближчий період, то їм слід звернутися на пошту web@bukovel.com "для позитивного вирішення цього питання".

До теми Коронавірус в Україні: в Чернігові призупиняють громадський транспорт і закривають ринки

Зауважимо, що через запровадження карантину відпочинковий комплекс VODA club, який також розташовується на території Буковелю, зачинився ще 18 березня.

Ситуація з коронавірусом в Україні: головне

  • Найбільше інфікованих – у Чернівецькій області (38 випадків, 1 – летальний), на другому місці йде Київ (31).
  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня. Щоправда, є імовірність, що його продовжать.
  • У межах карантину Україна закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • З 24 березня українцям заборонили здійснювати будь-які туристичні мандрівки, передусім літаками.
  • Через ситуацію з коронавірусом режим надзвичайної ситуації запроваджено у 9 областях і Києві.
  • Мовиться про такі області – Дніпропетровську, Івано-Франківську, Тернопільську, Черкаську, Донецьку, Львівську, Київську, Чернівецьку та Харківську.

карантин в Україні, що заборонено
Які обмеження діють в Україні під час карантину / Інфографіка 24 каналу