Що стягнули в дохід держави

Відтак, в дохід держави буде стягнуто корпоративні права на "Мотор банк", "Мотор Гарант", "Вінницький авіаційний завод" та інші підприємства. У тому числі: нерухомість, земельні ділянки, грошові кошти, розміщені на рахунках, зброя та інші активи.

Читайте також: США та Британія заборонили біржам торгувати важливими для Росії металами

Рішення також стосується гендиректора російської компанії "Борисфен" Петра Кононенка. Втім, щодо конфіскації окремих активів "третіх осіб" ВАКС відмовив. Тож, міністерство має намір подавати апеляцію.

Що відомо про справу Богуслаєва

  • СБУ затримала експрезидента компанії "Мотор Січ" та екснардепа В'ячеслава Богуслаєва 22 жовтня 2022 року. Його підозрюють у тому, що він співпрацював із Росією та надавав ворогу запчастини до літаків та гелікоптерів, якими окупанти атакують Україну
  • В Україні експрезидента "Мотор Січі" звинувачують у сприянні Росії як державі агресору, колабораційній діяльності, сприянню діяльності терористичної організації та протидії ЗСУ.
  • Експрезиденту АТ "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву та його спільнику продовжили перебування під вартою без права на заставу до 10 червня 2024 року.