Які статки у Бернара Арно

За даними рейтингу Forbes цьогоріч найбагатшою людиною у світі став власник LVHM Бернар Арно. Сами за його іменем стоять такі розкішні бренди, як Christian Dior, Louis Vuitton і Givenchy.

До теми Починав з "Мівіни": як Фам Нят Вионг став першим мільярдером-в'єтнамцем, відомим на весь світ

На сьогодні французький мільярдер та його сім'я володіють капіталом на суму у 233 мільярди доларів. До речі, торік сума складала 211 мільярдів доларів. Отже, статки сім'ї виросли 22 мільярди доларів за рік.

Які бренди входять в імперію LVMH

Французька компанія визнана світовим лідером на ринку предметів розкоші, складається із 75 модних та косметичних брендів: Louis Vuitton, Givenchy, Kenzo, Chaumet, Moet & Chandon, Hennessy, TAG Heuer тощо. Крім того, декілька років тому LVMH придбала американську ювелірну компанію Tiffany & Co за 15,8 мільярда доларів – це найбільше придбання бренду класу люкс.

Як розпочав свій шлях мільярдера

  • Батько Бернара Арно був власником будівельної компанії. Відповідно тоді ще молодий Арно почав працювати у батьковій фірмі, а потім очолив її.
  • Згодом мільярдер продав батьківський бізнес та перебрався в США, де заснував також будівельний бізнес – будівництво таунхаусів.
  • Здобувши чималий досвід ведення бізнесу за американськими методами Бернар Арно повернувся у Францію та розпочав перші крови в індустрії краси.
  • Він придбав текстильний конгломерат Agache-Willot-Boussac, який ще тоді володів перспективним домом високої моди Christian Dior.
  • Отож, Арно перейменував конгломерат на Financiere Agache, скоротив витрати, продав деякі активи, але дім Dior залишив.
  • З того часу мільярдер поступово йшов до своєї найамбітнішою мети – стати власником LVMH. Врешті-решт, це стало реальністю.

Спадкоємці найбільшої у світі імперії розкоші

У Бернара Арно 5 дітей, яких мільярдер залучає до сімейного бізнесу – нещодавно його сини, Александр та Фредерік Арно, вже приєдналися до старших дітей у раді директорів LVMH.

Ще у 2022 році Арно запропонував реорганізувати холдингову компанію Agache для того, щоб усім дітям передати рівні частки сімейного бізнесу.

До речі, відомо, що кожен із дітей французького мільярдера повинен наполегливо трудитися, щоб посісти місце в компанії. Бернар Арно виховує своїх дітей так, щоб у майбутньому всі вони могли очолити імперію розкоші.