Брехня про Ілона Маска

Розслідувачі з Capitol Hunters нещодавно оприлюднили ймовірні докази того, що Ілон Маск не має наукового ступеня з фізики та й взагалі технічної освіти.

Читайте також Як спілкуватися з колегами і клієнтами під час війни: 6 важливих порад

Відомо, що мільярдер не вчився в аспірантурі, а коли покинув університет в 1995 році, то втратив право перебувати на території США на законних підставах.

Проблеми через громадянство

Незаконне перебування на території США могло б спричинити низку проблем для Ілона Маска. Деякі користувачі соцмереж, наприклад, припускали, що через це його могли б позбавити громадянства США, адже він міг отримати його не зовсім законним шляхом.

Цікаво Disney звільнив Боба Чапека і знову найняв попереднього директора Боба Айгера

Ім'я Маска не зникає зі шпальт світових ЗМІ й після купівлі соцмережі Twitter наприкінці жовтня. Багато уваги приділяють жорсткому стилю управління мільярдера та масовим скороченням.

Хвиля звільнень у Twitter

  • Ілон Маск купив Twitter за 44 мільярди доларів наприкінці жовтня цього року.
  • Новий глава висунув персоналу ультиматум про збільшення робочого годинника, надіславши листа на e-mail. Якщо ж працівники не бажають перепрацьовувати, то Маск пропонує звільнитись з вихідною допомогою.
  • В результаті цього пішло більше технічних співробітників, ніж очікувалося, порівняно із ситуацією зі звільненням співробітників, які займаються продажем.