Що постановив суд

Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) вивчає інформацію щодо придбання Маском акцій Twitter перед оголошенням про поглинання компанії, а також його заяви про інвестиції.

Читайте також: Черговий провал Маска: чому Tesla у Південній Кореї змогла продати лише один електрокар

Суд постановив, що зібрані докази мають велике значення для розслідування. В тому числі і свідчення, які запрошуються від Маска. При цьому, обом сторонам дали вказівку зустрітися протягом тижня і вирішити про дату та місце для надання свідчень. Про це зазначено в судовому документі.

Зазначається, що у липні 2022 року Маск двічі зʼявився перед SEC для свідчень. Однак з того часу Комісія отримала "тисячі нових документів" від різних джерел. Саме тому вона прагне отримати від мільярдера додаткову інформацію.

До чого тут Ілон Маск

У 2022 році Комісія звернулася до Маска з листом, в якому просила надати інформацію про затримку у розкритті його частки в Twitter, про яку він повідомив із тижневим запізненням.

При цьому, сам Ілон Маск заперечує підстави для розслідування Комісії з цінних паперів і бірж. Мільярдер називає його безпідставним і стверджує, що Комісія шукає нерелевантну інформацію.