Зазначається, що повідомлення PepsiCo про фактичне припинення виробництва надіслала після того, як журналісти видання Reuters відвідали десятки супермаркетів та роздрібних магазинів у Москві та за її межами. На прилавках вони помітили продукцію компанії зі вказаною датою виробництва у липні та серпні цього року, а також з адресою виробництва на заводі у росії.

Читайте також Гривневий платіжний шлюз GEO Pay почав співпрацю із Gate․io

PepsiCo заявляє, що виробництво вже припинено

Reuters зазначає, що останньою датою виробництва продукту Pepsi, яку вони знайшли на прилавках магазинів у росії, було 17 серпня. В офіційній відповіді виданню від 8 вересня компанія наголосила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7UP і Mountain Dew у країні-агресорці.

Як наслідок, усі концентрати у росії були використані, а виробництво припинено,
– заявили у PepsiCo.

До слова, це перший публічний коментар компанії від тоді, як ще на початку березня вона оголосила про припинення виробництва, продажів та маркетингових заходів у росії.

За дослідженням Reuters, впродовж усіх цих 6 місяців від моменту першої заяви компанії стосовно діяльності у країні-агресорці, газовані напої PepsiCo були широко доступні у Москві, Владивостоці, на Дальному Сході, у Красноярську та Сибіру.

Зазначається, що у 2021 році росія стала третім за величиною збуту ринком для PepsiCo після США та Мексики. Компанія працює у країні-агресорці вже понад 60 років, і її напої були одними із небагатьох західних товарів, дозволених у СРСР ще до його розвалу.