Очікується, що до кінця вересня "Нова пошта" відкриє загалом 50 точок сервісу. Про це розповіла директорка з управління репутацією групи компаній "НП" Олена Плахова.

Читайте також Гривневий платіжний шлюз GEO Pay почав співпрацю із Gate․io

Плани "Нової пошти" на деокупованій Харківщині

Після 24 лютого в окупації у Харківській області перебували 170 відділень "Нової пошти" у 149 населених пунктах. За словами Плахової, більшість з них нині дуже пошкоджені або перебувають у напівзруйнованому стані. Тому компанія вже виділила на їхнє відновлення 50 мільйонів гривень.

Наразі "Нова пошта" готує перезапуск роботи 14 відділень уже цього тижня, а наступного мають запрацювати ще 15 представництв на деокупованих територіях Харківщини.

До кінця місяця ми відкриємо ще 50 точок сервісу навіть у невеликих селах. До 1 жовтня відновимо роботу 80% мережі по всіх деокупованих населених пунктах Харківської області,
– поділилася планами представниця "Нової пошти".

Нагадаємо, що станом на 13 вересня Збройні Сили України звільнили з-під російської окупації майже всю територію Харківської області. Нині там тривають зачистки, розпочався процес соціальних виплат та постачання гуманітарних вантажів населенню.