Про це розповіли п'ять високопоставлених керівників телекомунікаційних компаній та інші джерела у галузі виданню Reuters.

Читайте також Резервне копіювання та відновлення: як вберегтися від втрати даних

В Росії може погіршитись мобільний зв'язок

Російські користувачі вже незабаром скоріш за все зіткнуться з уповільненням інтернету, великою кількістю скинутих викликів та урвищами дзвінків. Це пов'язано з тим, що російські оператори не зможуть оперативно оновлювати програмне забезпечення та закуповувати запчастини.

Що каже влада Росії

Видання Reuters відправило запит у російську Мінцифру, однак там не дали відповідь.Як зазначило агентство, цього тижня глава міністерства Максут Шадаєв заявив, що три російські оператори підписали контракти на суму майже 100 мільярдів рублів на закупівлю обладнання вітчизняного виробництва. Отримати коментар від російських операторів зв'язку Reuters не вдалося.

Nokia та Ericsson вийшли з Росії

  • Попри те, що кілька секторів, у тому числі телекомунікаційні, були звільнені від деяких санкцій з гуманітарних причин, Nokia заявила, що повна зупинка бізнесу виглядає єдиним виходом.
  • Після початку повномасштабної війни, Ericsson оголосила про призупинення операцій та поставок клієнтам у Росії та планомірне припинення діяльності згідно з санкціями.
  • В операторів можуть виникнути проблеми через відсутність комплектуючих для базових станцій, зазначають експерти. Найбільшими замовниками обладнання Ericsson в останні роки були МТС та Tele2.