Ця заява стала черговим репутаційним ударом для американського автовиробника після відкликання десятків тисяч автомобілів Tesla в Китаї та США за останні кілька місяців. За словами китайського регулятора ринку, у цих автомобілів є або проблема з ременями безпеки, яка може збільшити ризик травмування пасажирів у разі зіткнення, або проблема з шинами, яка може збільшити ризик зіткнення.

До теми Частка продажів онлайн рекордно зросла: чи все з цим добре

Відкликання, що почнеться у 4 червня торкнеться в цілому 734 автомобілів, випущених у 2019 році, повідомила Державна адміністрація з регулювання ринку Китаю на своєму сайті, посилаючись на план відкликання, поданий Tesla. Також китайський регулятор ринку повідомив, що Tesla повідомить власників автомобілів, які будуть відкликані та проведе безплатний огляд і ремонт їх транспортних засобів.

Дивіться відео виготовлення Tesla Model 3

Tesla Model 3 увійшла до трійки найбільш продаваних електромобілів в материковому Китаї, обігнавши за ціною аналогічні моделі від китайських стартапів, таких як Nio. Однак в останні місяці на перше місце вийшов бюджетний автомобіль Wuling Hongguang Mini EV. Американський автовиробник відкрив завод в Шанхаї у 2019 році. Торік Tesla почала поставляти клієнтам автомобілі Model 3 китайського виробництва, а в цьому році – Model Y китайського виробництва.

Останні новини про Tesla коротко:

  • Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla змінить власну стратегію розвитку у Китаї.
  • Окрім того, американський автовиробник Tesla хоче позбутись залежності спричиненої нестачею чіпів у світі. Джерела повідомляють, що Ілон Маск планує купити завод з виробництва чіпів.
  • Проблеми з автомобілями у Tesla не лише у Китаї. Зокрема у Норвегії суд зобов'язав компанію виплатити 16 тисяч доларів кожному власнику авто в Норвегії через погіршення показників автономної роботи автомобіля після оновлення програмного забезпечення.
  • Ілон Маск відповідаючи на закиди щодо зростання вартості автомобілів Tesla, наголосив, що ціни на авто його компанії зростають через збої у всій автоіндустрії.