Українці сплатили 2 мільярди євро
Про це в ефірі Ранок.LIVE повідомив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран, інформує 24 Канал. За його словами, український бізнес уже приніс польському бюджету понад 2 мільярди євро доходів.
Дивіться також Польща скорочує список осіб на отримання карти побуту: що очікує на українців вже з 1 червня
"До війни хто їхав у Польщу? Їхали на заробітки в основному працівники-роботяги: будівництво, таксі, сільське господарство. Під час війни виїхав середній клас, у кого є гроші", – зауважив Непран.
Він також підкреслив, що після початку війни суттєво змінилася структура української міграції: серед тих, хто виїхав, чимало представників малого й середнього бізнесу, які не лише адаптувались, а й активно відкривають компанії за кордоном – зокрема у Польщі.
Тенденції на польському ринку
Раніше ми писали, що у першій половині 2024 року українці заснували більш як 11% нових бізнесів у Польщі, а 77% новостворених підприємств, зареєстрованих іноземцями, управляли саме українці.
Старт нової справи – це постійний рух, безліч завдань та безперервна комунікація. Тому так важливо, щоб авто, в якому ви проводите вагому частину робочого дня, сприяло продуктивності. Розуміючи це, Škoda Octavia пропонує сучасні асистенти руху, підвищений рівень захисту, сучасну мультимедійну систему, бездротове підключення телефону та низку інших опцій, які розширюють звичні можливості С-класу. Цей автомобіль забезпечує впевненість як на дорозі, так і у бізнес-процесах.
Найпопулярнішими сферами для відкриття бізнесу у Польщі були будівництво (23%), інформаційні та комунікаційні технології (19%) і сфера послуг (12%).