Йдеться про заклад "The Anarchist", який називав себе антикапіталістичним та функціонував у Торонто понад рік. Проте вище згадана модель бізнесу не спрацювала, тож кав'ярня повідомила про закриття.

Цікаво Догнати довоєнні показники: McDonald’s відновив роботу ще в двох містах

Крах антикапіталістичного закладу у Торонто

Останній день роботи "The Anarchist" запланований на 30 травня 2023 року. Це рішення пояснили на офіційному сайті так званої "антикапіталістичної" кав'ярні. До головних причин краху бізнесу відносять відсутність таких елементів:

  • Спадкового багатства;
  • Стартового капіталу.

Відтак, за версію закладу, вони не змогли пережити спокійний зимовий сезон або розвивати бізнес, який міг би бути стійким у довгостроковій перспективі. Попри все власники кав'ярні називають існування свого бізнесу "величезним успіхом" та планують адаптувати отриманий досвід у нових проєктах. Крім того, вони розкритикували Канаду та багатіїв:

До біса багатих. До біса поліцію. До біса державу. До біса колоніальний табір смерті, який ми називаємо "Канада".

Додамо більше цікавих новин:

  • У світі фіксують стрімке подорожчання обсмаженого зерна кави. Відтак, найімовірніше, за напій, який став невіддільною частиною дня мільйонів людей, доведеться платити більше;
  • Українська компанія "Нова пошта" продовжує завойовувати європейський ринок. Невдовзі послугами компанії зможуть скористатися жителі Чехії.