Яким би талановитим підприємцем людина не була, час усе одно буде обмеженням, подолати яке можливо лише через делегування, розповідає Бізнес 24. Воно дозволяє розширити горизонт діяльності та зайнятися стратегічними завданнями, що й має виконувати власник бізнесу та лідер найвищого рівня.

Читайте також Гнучкість, реакція, фокус: як підприємцям йти до мети, якими б не були обставини

Якщо підприємець перебуває на шляху розвитку та зростання, то рано чи пізно перед ним постане завдання обрати людей, які стануть менеджерами та переймуть управлінські функції. Разом зі Škoda розповідаємо про риси, на які варто звертати увагу в першу чергу.

Сміливість вирішувати проблеми

Делегування – це передача не лише обов'язків та процесу, а й відповідальність за результат. Очевидно, що це передбачає вищий рівень стресу, тому потрібно знайти того, хто сприймає ці завдання як точку для зростання.

Менеджери повинні бути командними гравцями / Фото Unsplash

Обов'язково потрібно відзначати тих, хто позитивно ставиться до викликів та завжди відповідає на них запитанням: "Як ми можемо цього досягнути?". Менеджери повинні бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати міцний характер, який не дасть похитнутися в критичний момент.

Бажання перевершити очікування

Хороших лідерів завжди вирізняє жага до перемог. "Добре" – це далеко не той результат, який задовольнить їхні амбіції. Менеджер повинен невпинно рухатися вперед, тому важливо, аби їхній "апетит" ніколи не згасав.

Лідерам завжди хочеться більшого / Фото Unsplash

Рядові виконавці, які просто якісно виконують свою роботу – це не ті люди, яким варто надавати широкі повноваження, хіба що йдеться про ітеративні процеси та контроль якості. Якщо ж мова йде про напрямок, який потрібно розвивати, то тут краще покластися на людей, які дійсно цього прагнуть.

Гнучкість та емоційний інтелект

Хороші менеджери прописують правила гри, але не вважають їх константою, якої потрібно неухильно дотримуватися. Вони розуміють, що потрібно діяти по ситуації та орієнтуватися на бажаний результат, а не сліпе дотримання інструкцій.

Завдання менеджера – "заряджати" інших / Фото Unsplash

Такий підхід до роботи потребує вміння керувати власними емоціями та "запалювати" інших. Тож якщо помітили "душу компанії", з якою колеги не бояться експериментувати та відходити від буденності, то це цілком гарний кандидат на роль менеджера.

Правильний вибір легше зробити з комфортним авто

Власний автомобіль – це спосіб покращити ефективність. Зокрема, наявність машини допомагає встигати всюди, що вкрай позитивно впливає на бізнес.

Також важливо, щоб автомобіль був не просто комфортним, але й не завдавав зайвих клопотів. Серед легкових автомобілів С-класу лідером є Škoda Octavia. Кожне покоління цього авто стає "Автомобілем року" в Україні. І підстав для цього є багато. Перш за все, Octavia ще з першого свого покоління зберігає характеристики, які виділяють українці:

  • величезний багажник у версії ліфтбек (а існує ще універсал з назвою Combi),
  • неймовірна надійність та витривалість,
  • гарне оснащення при доступній вартості,
  • а ще – Octavia зберігає високу ціну при перепродажу у будь-якому віці.

Škoda Octavia – завжди правильний вибір / Фото Škoda

Остання генерація Škoda Octavia включає до свого арсеналу усі визнані раніше переваги. Тож ця автівка – прекрасний вибір як для власних потреб, так і для бізнесу. Але це ще далеко не все! У сучасних автівках Octavia доступні опції, які до цього були лише в автомобілях вищих класів. Серед них: вибір режимів руху, бездротове підключення телефону, різноколірна підсвітка в салоні, матричні LED-фари з автоматичним дальнім світлом, тризонна система кондиціювання з сенсором вологості, скло з термозахистом й підігрівом та багато іншого.

Усі ці зручності абсолютно реально додати під час вибору комплектації Škoda Octavia за допомогою конфігуратора, а це означає, що не доведеться переплачувати за зайві "пакетні" опції.