Цього літа у лавах українських підприємців відбулося суттєве поповнення. У минулі три місяці українці зареєстрували на 34% більше нових бізнесів, аніж за аналогічний період минулого року, ділиться статистикою платформа великих даних VKURSI, передає 24 Канал.

Читайте також Цифровий маркетинг у сучасному бізнесі: як збільшити дохід за допомогою онлайну

Який бізнес українці запускали влітку

Загалом цього літа в Україні зареєстрували майже 102 тисячі нових бізнесів. З них майже 92 тисячі ФОПів та майже 10 тисяч юридичних осіб. Найбільш "гарячим" був червень – близько 36 тисяч нових бізнесів. У липні та серпні зареєстрували 32 та 34 тисячі нових бізнесів відповідно.

Скільки реєстрували бізнесів влітку / Інфографіка VKURSI для 24 Каналу

Який бізнес реєстрували найчастіше

Найбільш популярним КВЕДом стала оптова та роздрібна торгівля – трохи більше 38 тисяч. На другому місці розташувалася інформація та телекомунікації – понад 12 тисяч. Хороший показник показали перукарні, салони краси та надання інших послуг – понад 8 тисяч.

Також високі показники у професійної, наукової та технічної діяльності (тут популярними стали розміщення реклами та дослідження кон'юнктури ринку), а також ресторани та мобільне харчування.

Де найчастіше відкривали новий бізнес

Найбільше нових бізнесів зареєстрували у столиці – в Києві. Тепер тут на майже 16 тисяч підприємців та підприємств більше. Далі лідери з відкриття бізнесів розташувалися у такому порядку:

  • Дніпропетровська область – 9 036;
  • Львівська область – 7 624;
  • Київська область – 7 374;
  • Харківська область – 7 259.