У матеріалі Бізнес 24 розповідаємо, як, працюючи за кордоном, завжди залишатися на зв'язку та не залежати від точок доступу до вай-фаю.

Читайте також Знати, а не здогадуватись: як Big Data скорочує шлях до клієнта

Новий тренд

Лише уявіть: 16% глобальних компаній у 2021 році повністю перейшли на віддалену роботу, згідно з дослідженням Owl Labs. Ще більше компаній працюють за гібридним форматом, поєднуючи дистанційку та офіс.

Тож чимало людей вже користуються новими можливостями – замість того, щоб організувати своє робоче місце вдома, вони створюють свій офіс мрії. До прикладу, редакторка Digital Features британської версії журналу Marie Claire Дженніфер Праудфут поїхала на острови, щоб працювати на березі Карибського моря. Усе, що їй було потрібно – це доступ до інтернету. Вона змогла спокійно проводити зустрічі в зумі та відповідати на дзвінки. За словами редакторки, продуктивність її роботи таким чином лише зросла, і зараз вона розглядає такий формат роботи на довготермінову перспективу.

Цей тренд став настільки популярним, що деякі країни почали запрошувати людей, які працюють віддалено, до себе:

  • У Барбадосі відкрили спеціальну візу для віддалених працівників Barbados Welcome Stamp.
  • Бермудські острови також готові надати річну візу працівникам, які мають докази працевлаштування у своїй країні.
  • Мексика запрошує до себе віддалених працівників за умови, що їхня щомісячна зарплата становить щонайменше 1 620 доларів.

Не менш популярними серед віддалених працівників є й країни Європи, Азії тощо. Дійшов тренд на дистанційну роботу і до українців.

Варте уваги Київстар посилив партнерство з Microsoft: ще більше можливостей для клієнтів

До прикладу, стартап з українським корінням Preply (250 працівників) дозволив своїм працівникам майже весь час працювати віддалено, за умови, що вони проведуть в офісі 10 робочих днів за квартал. Як зазначив співзасновник стартапу Дмитро Волошин у коментарі Бізнес24, це нововведення почне діяти у 2022 році, а зараз всі працівники можуть залишатися вдома без обмежень.

Як українцям підготуватися до роботи в італійському ресторанчику, на пляжі Карибського моря чи просто у відрядженні в сусідній країні, розповіли фахівці Київстар Бізнес. Завдяки комплексу рішень "Офіс там, де ви" організувати свій офіс можна практично у будь-якій точці світу.

Офіс там, де ви від Київстар

  • Узгоджувати та підписувати документи можна онлайн завдяки сервісу Star.Docs від Київстар.
  • Залишатися на зв'язку з клієнтами, колегами та контрагентами можна завдяки Віртуальній мобільній АТС. Цей сервіс дозволяє, зокрема, створювати "розумну телефонію" та налаштовувати розподіл дзвінків на певних співробітників, незалежно від того, де вони перебувають – до платформи під'єднуються всі мобільні та стаціонарні номери компанії.
  • Злагоджено працювати над спільними завданнями та проєктами, а також приєднуватися до зустрічей онлайн навіть на великій відстані один від одного дозволять хмарні сервіси Microsoft Office 365.
  • А щоб убезпечити всі ці дані, що "літатимуть" між офісами компанії та ноутбуками віддалених працівників, від кібератак, Київстар пропонує використовувати корпоративну мережу VPN – єдину захищену мережу для обміну даними.

Проте слід пам'ятати, що всі ці можливості доступні лише за умови якісного інтернет-з'єднання. Навряд чи ви підключитеся до вай-фаю на березі моря, та й не завжди хочеться шукати безплатні вай-фай точки у європейських містах. Щоб не залежати від обставин, можна скористатися заощадливими тарифами у роумінгу.

Цікаво Папери геть: навіщо бізнесу електронний документообіг

Як обрати тариф у роумінгу

Фахівці Київстар радять врахувати тривалість вашої поїздки за кордон і від цього відштовхуватися при виборі оптимального пакету.

  • Відрядження до трьох днів. У цьому випадку нічого додатково підключати не потрібно. Якщо є така потреба, то саме в день користування ви отримаєте необхідні обсяги хвилин, SMS чи інтернету, а також необмежений доступ до популярних ресурсів та месенджерів.
  • Поїздка довша трьох днів або вимагає активного користування зв'язком. Щоб заощадити, можна під'єднати пакет "Простий роумінг" зі спеціальним тарифом. Ви отримаєте 8 гігабайтів інтернету чи 800 хвилин. Або ж обидва сервіси одразу.
  • Тривалі та постійні поїздки. Якщо поїздки у різні країни та перебування за кордоном є невід'ємною частиною вашого життя, тут найкраще підійде пакет "Комфортний роумінг" – з такими ж обсягами щомісяця. Він дозволяє багато спілкуватися з близькими та партнерами попри кордони.

Із новим трендом дистанційної роботи більше не потрібно чекати рік, щоб організувати омріяну відпустку. Організуйте свій Офіс там, де ви: працюйте вдень та відкривайте світ ввечері. Разом із вигідними тарифами у роумінгу від Київстар здійснити це буде куди простіше.