Російські літаки впустили ще щонайменше дві ФАБ на Бєлгородську область. Таку кількість вдалося зафіксувати лише за минулу добу. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає 24 Канал.

Дивіться також Знищено чергове російське судно: чому не спрацював ворожий захист

Росіяни обстрілюють самих себе

За даними російських телеграм-каналів та їхніх джерел в екстрених службах Бєлгородської області, 5 червня у полі, що неподалік села Добре, було знайдено ФАБ-500, яка впала після "нештатного сходу" з літака окупаційних військ країни-агресорки.

Однак на цьому цікаві знахідки для росіян не закінчилися. Адже цього ж дня було знайдено ще одну авіабомбу у районі села Красна Поляна. Втім, внаслідок цієї "неприємної ситуації" ніхто не постраждав.

Російські ЗМІ нагадують, що 4 травня 2024 року російський літак скинув на Бєлгород ФАБ-500, внаслідок чого було поранено 7 осіб, а також пошкоджено 31 будівлю та 10 автомобілів місцевих мешканців.

Таким чином, як мінімум 84 рази російські повітряно-космічні сили країни-агресорки випадково бомбардували Бєлгородську область та тимчасово окуповані території України за останні 100 днів.

Ще майже чотири десятки авіабомб, що впали, не можуть розмінувати у так званій "ДНР".

Такі ситуації стаються регулярно

  • 31 травня у Шебекінському міському окрузі в полі знайшли ФАБ-250. Вже 1 червня ФАБ-500 знайшли поряд із житловим будинком на вулиці Радгоспна у Шебекіному. І того ж дня у полі – знову ж таки у Шебекінському міському окрузі – знайшли ще одну ФАБ-250. У всіх трьох випадках ніхто не постраждав.
  • Зауважимо, раніше ЗМІ писали, що тільки у березні – квітні 2024 року над Бєлгородською областю російські винищувачі "загубили" 20 боєприпасів, якими планували атакувати Україну. Однак наслідки російської агресії спіткали саме громадян країни-агресорки.
  • Нещодавно, 11 травня, розвідка Великої Британії пояснила, що ці випадки вказують на безперервну неспроможність Росії успішно застосовувати боєприпаси по визначених цілях. Вони додали, що такі помилки призводять до руйнівних та летальних наслідків для російського населення.
  • Вже наступного дня, 12 травня, у Бєлгороді вибух зніс цілий під'їзд 9-поверхівки на вулиці Щорса. Тоді російське міноборони заявило, що під'їзд пошкодив збитий "фрагмент однієї зі збитих українських ракет". Гладков заявив, що буцімто в будівлю влучив "снаряд ЗСУ".