Вранці 24 травня губернатор Бєлгородщини В'ячеслав Гладков констатував, що ніч в області була неспокійною. За його словами, нібито внаслідок атаки великої кількості безпілотників є руйнування інфраструктури. Про це інформує 24 Канал.

Дивіться також "Звільнення" міст, контроль над частиною регіону: усе, що відбувається на Бєлгородщині

Про ситуацію в регіоні

Власне, не обійшлось у заяві російського чиновника без слів про "успішну роботу ППО". Однак все ж Гладкову довелось визнати, що з певними "повітряними цілями" цій самій ППО не вдалось впоратись.

Здебільшого сили ППО впоралися, але є пошкодження у Бєлгороді, Борисівському районі, Бєлгородському районі: легковий транспорт, приватні будинки, адміністративні будівлі. Завершимо обхід будинків – матиму більш точну інформацію,
– написав Гладков.

Окрім того, він запевнив, що постраждалих немає зовсім внаслідок цих "атак БпЛА". Однак уже через декілька абзаців написав таке: "У лікарнях перебуває 9 осіб – 3 особи у реанімації у тяжкому стані, 6 осіб уже у відділеннях".

Водночас, як зазначив Гладков, зафіксовано:

  • у Грайворонському окрузі – пошкодження газопроводу;
  • у Яковлевському окрузі – пошкодження та загорання будівлі;
  • по області загалом – пошкодження електромереж та інші ураження внаслідок вибухів.

Також росЗМІ повідомляють про атаку на Борисівку в Бєлгородській області, внаслідок чого є руйнування.

Що відбувається в Бєлгороді після нічого цвітіння "бавовни" / фото російських медіа

Про операцію добровольців

  • Легіон "Свобода Росії" спільно з РДК продовжує створення "демілітаризованою безпекової зони" на території Росії.
  • У ГУР наголошували на важливості цієї операції та зазначали, що вона допоможе захистити Україну від майбутніх обстрілів.
  • Самі доброволці констатували, що їм вдалось звільнити такі населені пункти, як Козинка, Гора-Подол. Разом з тим однією з їхніх цілей зараз є рух у бік Грайворона.
  • Варто сказати, що в цьому "рейді" регіонами Росії не беруть участі українські військові. Тому заяви ворога щодо цього є абсолютною брехнею.