Бюро санкційної політики згідно з законопроєктом є робочим органом РНБО. Він координуватиме діяльність суб’єктів, що реалізують санкційну політику України.

Читайте також Це лише початок, – у Пентагоні вважають, що санкції "майже призупиняють" наступ росіян в Україні

Що відомо про Бюро санкційної політики

Бюро перевірятиме пропозиції про застосування санкцій на відповідність концептуальним підходам, напрямам, заходам у сфері санкційної політики України, визначеним РНБО.

Апарат Ради – "повністю готовий" до роботи зі створення Державного реєстру санкцій, який передбачено утворити згідно з законопроєктом.

Апаратові Ради, який є адміністратором цього реєстру, пропонується дозволити обробляти усі види інформації з обмеженим доступом і надати доступ до баз даних та реєстрів інших державних органів,
– підкреслив виконувач обов'язків керівника Апарату РНБО Андрій Зюзь.

Він зазначив, що учасники засідання підтримали пропозицію щодо термінового направлення законопроєкту на розгляд уряду. Після цього його буде направлено до Верховної Ради.

Санкції світу проти росії: головне

Федеральна рада Швейцарії вирішила прийняти додаткові санкції проти агресора, оскільки росіяни не припиняють злочинів проти України.

Сполучені Штати Америки поповнили санкційний список новими іменами. Туди потрапили російські бізнесмени та гауляйтери.

росія знайшла новий спосіб, як обійти західні нафтові санкції за допомогою портів Єгипту. Танкери заходить у порти Єгипту, де російську сировину змішують з єгипетською, після чого стає складніше прослідкувати кінцевий пункт призначення вантажу.

Вас може зацікавити – РНБО ввела санкції проти телеканалу "НАШ": дивіться відео