Згодом на пропагандистському каналі "Росія 24" вийшов випуск про нібито заборону в Україні Діда Мороза та спроби замінити його на нових новорічних персонажів із Заходу. Журналісти сайту 24 каналу відвідали "Добропарк", де розташована резиденція чарівника, та запитали Доброчара, що він думає про закиди російських журналістів.

Читайте Фотозона зі "чаклунським" капелюхом: де встановлять скандальну святкову інсталяцію

Екснардеп від Партії регіонів Олексій Журавко прокоментував появу нового українського чарівника так: "Традиція є – в Західній Україні. Про неї мало хто знає і взагалі (традиція – 24 канал) походить з Європи – Німеччини там, Франції, Угорщини".

Український Доброчар наробив галасу в російських ЗМІ / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Водночас директорка парку Вікторія Рижкова пояснила, що ім'я Доброчар з'явилося завдяки поєднанню двох українських слів – "добрий" та "чарівник".

Цікаво знати Привиди комунізму: хто у світі ще вірить в ілюзорну ідеологію та чим це небезпечно

Доброчар поставив на місце російських журналістів

Сам же Доброчар у коментарі сайту 24 каналу заявив, що запрошує всіх охочих відвідати резиденцію та переконатися, що він – український персонаж.

Живу я тут – у Київській області, не десь там на Заході, в Америці. Я тут живу, біля Києва. Тобто, по-перше, запрошую всіх приїхати, пересвідчитись, що ми тут не американські які-небудь, а ми свої, вітчизняні. Ми даруємо радість, відчуття казки, бо кожна людина бажає на Новий рік потрапити у казку,
– наголосив він.

Доброчар, Росія, декомунізація

Український чарівник запевнив, що у резиденції відвідувачам дарують радість, адже кожна людина бажає потрапити у казку на Новий рік / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Як працює резиденція Доброчара

Резиденція Доброчара працюватиме до 30 січня 2022 року щодня – з 11:00 до 20:00. Вона розташована під Києвом у Добропарку (село Мотижин, Макарівський район).

У будинку Доброчара відвідувачів зустрічають помічники – казкові ельфи Добрики. Сам чарівник чекає у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та подарувати солодкий гостинець.

Доброчар, Новий рік

Помічники чарівника, ельфи Добрики, першими зустрічають відвідувачів резиденції / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Навколо резиденції розташовані світлові 3D-фігури різного розміру, які є частиною фестивалю ілюмінації. Серед них – сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої та атракціони.

У резиденції Доброчара все готово до Нового року та Різдва / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

У Києві запалили головну ялинку країни – дивіться відео: