Чарльз автоматично стане королем після смерті своєї матері. Але Рада з приєднання скликається в Сент-Джеймському палаці в Лондоні протягом 24 годин після смерті правительки.

До теми Дрон зняв кадри натовпу біля Букінгемського палацу після смерті Єлизавети ІІ

Коли Чарльза офіційно проголосять королем

Джерела повідомляють, що принца Чарльза буде офіційно проголошено королем на Раді з приєднання 10 вересня.

До речі, Рада з приєднання має відбутися до того, як збереться парламент, а він має зібратися якнайшвидше після смерті королеви.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Чарльз III буде проголошений новим монархом нації на Раді вступу, яка буде скликана якомога швидше в Сент-Джеймському палаці. Виступ короля Чарльза III відбудеться у п'ятницю, 9 вересня.

Смерть Єлизавети II: що відомо

  • Про смерть королеви Єлизавети II офіційний акаунт The Royal Family сповістив увечері 8 вересня. Упродовж дня надходили тривожні новини про самопочуття Її Величності.
  • Рідні королеви Єлизавети II прибули у Балморал близько 18:00. Зокрема, на борту приватного літака були сини королеви принц Едвард, принц Ендрю та онук королеви принц Вільям.
  • На той час принц Чарльз з дружиною Каміллою вже були у Шотландії. Зауважте, що саме принц Чарльз стане наступним королем Великої Британії.
  • Зі скорботою та підтримкою також виступило подружжя Зеленських – президент України висловив щирі співчуття усім підданим монархії та королівській сім'ї.
  • Українські зірки та користувачі мережі вже відреагували на смерть легендарної королеви. Вони зауважили, що такої, як вона, більше не буде.
  • На смерть королеви відреагував президент США Джо Байден. Він сказав, що Єлизавета II "визначила епоху". Також словами співчуття поділився Борис Джонсон, який нещодавно склав обов'язки прем'єр-міністра Великої Британії.
  • Принц Гаррі згодом прибув до замку Балморал. На сайті фонду Гаррі та Меган Archewell розміщено данину зі словами: "В пам'ять про Її Величність Королеву Єлизавету II 1926 – 2022".
  • Принц Вільям тепер є спадкоємцем престолу. Він разом з дружиною Кейт Міддлтон прийняли титули герцогів Корнуольських.

Варто переглянути – В ОП відреагували на смерть Єлизавети II: дивіться відео