У СБУ наголосили, що відомство, як і Міноборони, ЗСУ та інші органи державної влади вживають усі необхідні заходи, аби не допустити дестабілізації ситуації в Україні. Один з пріоритетів – інформаційна сфера.

До теми Боїться "українських радикалів" на кордонах: Лукашенко хоче нових навчань з Росією

Заяви прокремлівських політиків – маніпуляція

Маніпулятивні заяви прокремлівських політиків та представників держав-сателітів Росії про нібито нарощування Україною поблизу власного кордону "націоналістів-радикалів", які нібито є "похлеще, чем натовские военнослужащие" не відповідають дійсності,
– прокоментували у СБУ.

У Службі безпеки України звернулись до українських та міжнародних ЗМІ. СБУ закликає ретельно перевіряти подібну інформацію, аби не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.

Лукашенко більше боїться військових України, аніж сил НАТО

Самопроголошений президент Білорусі у такий дивний спосіб пояснив потребу проведення спільних військових навчань з Росією. Покращувати свої навички білоруські вояки разом з військовими держави-агресорки вже у лютому.

Варто прочитати Мусить віддячити Росії за підтримку, – політолог про дивні заяви Лукашенка

Лукашенко наголосив, що, мовляв, Україна нарощує свою присутність біля кордону, мотивуючи це боротьбою з нелегальними мігрантами. При цьому він згадав про спецоперацію "Полісся", яку проводять біля кордону Білорусі українські прикордонники. Самопроголошений глава держави нарахував під час цього аж 10 тисяч українських військових.

Що відомо про спецоперацію "Полісся"


Вона стартувала на кордоні України та Білорусі 24 листопада 2021 року. Координатор – Державна прикордонна служба. Її проводять у всіх 5 областях, які межують з Білоруссю: Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська та Чернігівська.