Таку інформацію надали у Тернопільській обласній прокуратурі. Розслідування ведеться за статтею про порушення недоторканності житла, поєднане з насильством.

Читайте також Різанина на Тернопільщині за участю атовця: що відомо про загиблого нападника

Процесуальне керівництво у справі поки що здійснює Теребовлянська місцева прокуратура. Проте найближчим часом це може змінитися.

Все тому, що справу про напад на ветерана АТО передали до Головного слідчого управління Національної поліції у Києві.

Ветерану оголосили про підозру

Правоохоронці вже оголосили ветерану АТО про підозру. Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає її необґрунтованою.

За його словами, слідчі клопотатимуть про зміну запобіжного заходу – з цілодобового домашнього арешту на особисте зобов'язання.

Урядовець наголосив, що хлопець був вимушений застосувати холодну зброю для самозахисту. Адже закон гарантує кожному право на самооборону та захист житла.

Різанина на Тернопільщині: основне

  • Інцидент стався в ніч проти 3 травня у селі Глещава на Тернопільщині. Нетверезі хлопці вирвали дверні ручки та вибили двері у будинку ветерана.
  • Перед тим між ним виник конфлікт у місцевому клубі. Трапилося це через те, що ветеран зробив хлопцям зауваження. Він пішов додому, аби уникнути бійки.
  • Коли нападники вибили двері, підозрюваний злякався за матір, яка разом з ним була у будинку, й викликав поліцію. Після цього – вийшов до компанії із ножем.
  • Зрештою, почалася штовханина. 24-річний ветеран випадково вдарив ножем одного з нападників. Той помер від втрати крові.