Війська окупанта 21 лютого обстріляли Щастя. За словами уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, інфраструктура міста зазнала потужних руйнувань.

Читайте також Бойовики обстріляли житлові райони Новолуганського: загинув цивільний

Наслідки обстрілу бойовиками Щастя

Зупинено роботу Луганської теплоелектростанції. Щастя залишається без електро-, водо- і теплопостачання,
– повідомила Денісова.

  • Без опалення в місті перебувають 4 150 абонентів, з яких 20 бюджетних соціальних об'єктів та 141 житловий будинок.
  • Без водопостачання залишилися 1 350 абонентів.
  • Без електроенергії – 2 160 абонентів.

Крім того, російські найманці з кулемета пошкодили дитячий садок "Зірочка", На щастя, дітей у закладі не було, приміщення планували використовувати як пункт обігріву.

Ситуація у Врубівці

Денісова також розповіла про ситуацію у сусідній Врубівці. Там обстрілами пошкоджено газогін та лінію електропередач: 200 споживачів у приватному секторі – без газу та електроенергії. Місцеві жителі змушені були переховуватися у бомбосховищах.

Знеструмлення Донецької фільтрувальної станції

Через обстріл бойовиків знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, яка розташована у "сірій зоні".

Внаслідок зупинки станції тимчасово припинено водопостачання Авдіївки та трьох населених пунктів Очеретинської громади:

  • Ластівчиного,
  • Орлівки,
  • Верхньоторецького.

Загалом без води залишилося понад 29 тисяч людей.

Денісова наголосила, що, піддаючи обстрілам стратегічні об'єкти, країна-окупант порушує право громадян України на безпечне життя, гарантоване міжнародним правом. Вона закликала світову спільноту відреагувати на порушення Росії.

Обстріл Луганського ТЕС: дивіться відео

Уривок з допису Людмили Денісової:

У результаті обстрілів незаконними збройними формуваннями зупинено роботу Луганської теплоелектростанції. Прифронтове місто Щастя залишається без електро-, водо- і теплопостачання.
У місті без опалення – 4150 абонентів, серед яких 20 бюджетних соціальних об'єктів та 141 житловий будинок. Без водопостачання 1350 абонентів. Без електроенергії 2160 абонентів.
Також пошкоджено з великокаліберного кулемета дитячий садок "Зірочка" Щастя. Дітей у закладі не було, приміщення планували використовувати як пункт обігріву.
У сусідній Врубівці обстрілами пошкоджено газогін та лінію електропередач: 200 споживачів у приватному секторі – без газу та електроенергії. Місцеві жителі змушені були переховуватися у бомбосховищах.
Через обстріл бойовиків знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію, яка розташована у "сірій зоні". Внаслідок зупинки станції тимчасово припинено водопостачання Авдіївки та трьох населених пунктів Очеретинської громади – Ластівчиного, Орлівки та Верхньоторецького. Загалом без води залишилося понад 29 тисяч людей.