Відтак, з 19 травня на в’їздах у Кременець встановили два поліцейських пости. Вони працюватимуть щоденно з 7 ранку до 22 години вечора. Про це інформує пресслужба Нацполіції Тернопільської області.

Це цікаво Підозри священникам УПЦ МП ще не оголошені, – речниця Нацполіції про порушення на Великдень

Що передбачає встановлення поліцейських постів на в’їздах у Кременець:

  • У місто будуть пропускати автомобілі під керуванням осіб, які там зареєстровані, проживають або працюють.
  • До Кременця пускатимуть також спецтранспорт, який забезпечує важливі сфери життєдіяльності населеного пункту.
  • Рух інших транспортних засобів буде здійснюватися в обхід Кременця.

Окрім того, правоохоронці проводитимуть профілактично-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо важливості не порушувати встановлені обмеження та, у разі потреби, надаватимуть допомогу в межах своєї компетенції.

Превентивну роботу поліцейські посилять і в самому райцентрі. У Кременці працюватимуть автопатрулі, які стежитимуть за дотримання вимог карантину. А вимоги, нагадаємо, залишаються незмінні: носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції, недопущення скупчення великої кількості людей.

Пости поліції на в'їздах до Кременця: відео

Яка ситуація з коронавірусом на Тернопільщині? Станом на 19 травня там зафіксували 1081 випадок COVID-19. На щастя, ситуація із захворюваністю у регіоні йде на покращення: одужали 619 осіб. Ще 22, на жаль, померли.

Втім, не надто сприятлива ситуація спостерігається у Кременецькому районі. Там зафіксовані 359 осіб, що інфіковані коронавірусом, з них лише 99 одужали та 6 померли.