Частина шляху зруйнована біля села Семаки Чернігівського району. Наразі на цій дорозі заблокований рух автомобільного транспорту.

Цікаво Лише одну область негода мине: по всій країні – сильні вітри й опади

У Чернігівській області річка змила частину дороги

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації виклав у мережу кадри того, як через підняття води у річці Муравля змило частину дороги. На кадрах можна побачити, що вода буквально зруйнувала частину асфальту, утворивши тріщину в дорозі.

У Чернігівській області через підняття води у річці змило дорогу / Відео з телеграм-каналу В'ячеслава Чауса

Доручив усім профільним відомствам та службам напрацювати варіанти розв'язання проблеми: налаштування сполучення, забезпечення необхідним місцевих мешканців,
– сказав він.

Чаус також наголосив, що агентство місцевих доріг області уже облаштовує тимчасовий проїзд на місці зруйнованого автошляху.

Раніше на Закарпатті був паводок

  • На Закарпатті через значні опади 18 січня вода з найбільших річок вийшла з берегів. Внаслідок цього в області утворився паводок.
  • Речниця управління ДСНС в Закарпатській області Наталя Батир зазначила, ситуація в Закарпатській області була контрольована. А підтоплення у регіоні були локальні.
  • У ДСНС також розповіли, що внаслідок інтенсивних опадів було підтоплено 5 підвальних приміщень, 11 обійсть і 330 гектарів сільськогосподарських угідь. Тоді на місцях працювали рятувальники.
  • Крім того, у ДСНС зазначили, що відбувся перелив води через автомобільну дорогу Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів у районі села Вільхівка Хустського району. Також вода вийшла на автошляху місцевого значення сполученням Шаланки – Ком'яти й автодорозі Ком'яти – Заріччя.
  • Варто зазначити, що опади в Україні синоптики прогнозують і на 7 лютого. Якою буде погода цього дня, де йтимуть дощі – читайте у матеріалі.