Людей дістали з шахти без ознак життя. Однак одну людину вдалося реанімувати.

Зверніть увагу На Черкащині двоє чоловіків провалилися у семиметрову шахту: жодного не вдалося врятувати

На Чернігівщині люди впали у шахту

Як розповіли у ДСНС, вранці 26 вересня на Чернігівщині дві людини впали у шахту завантаження зерна. Трагедія сталася у селі Гмирянка Прилуцького району.

На одному з підприємств 2 працівники впали у шахту завантаження зерна. Рятувальники ДСНС деблокували постраждалих без ознак життя,
– розповіли у відомстві.

Працівникам швидкої медичної допомоги вдалося реанімувати одну людину. Друга людина, на жаль, загинула.

Люди впали у шахту: дивіться відео

Інші подібні випадки

  • Раніше у Золотоноші, що на Черкащині, двоє чоловіків впали у шахту для свердловини. Її глибина сягала щонайменше 7 метрів, тож, на жаль, все завершилося трагічно. Коли на місце прибули рятувальники, чоловіки уже знаходились без свідомості. Одразу після того, як рятувальники витягли постраждалих на поверхню, їх передали працівникам швидкої. Однак вони могли лише констатувати смерть.
  • У Печерському районі Києва чоловік впав у 8-метрову ліфтову шахту. Інцидент трапився через необачність постраждалого. Згодом повідомили, що стан киянина задовільний, госпіталізації він не потребував. Загалом до робіт залучили 5 рятувальників та спецтехніку. Роботи з порятунку тривали менш як годину.
  • Також у Києві в недобудованому будинку на проспекті Перемоги дівчина впала у шахту ліфта з 25 поверху. Врятувати її не вдалося.