У Чернігові в торгових центрах не виявили вибухових предметів

Про надходження повідомлення про замінування торгових центрів у Чернігові розповів речник Головного управління ДСНС в області Олександр Івченко.

До речі На тлі візиту Ердогана й генсека ООН в низці міст України надійшли виклики про "замінування"

До правоохоронців надійшло повідомлення, що замінували чернігівські торгові центри Голлівуд, ЦУМ та Рояль. Після цього всі три торгові центри оточила поліція і на місцях працювали правоохоронці, рятувальники та військові.

У пресслужбі поліції Чернігівської області повідомили, всі об'єкти перевірили й жодних вибухових чи підозрілих предметів не виявили.

В Одесі перевіряють інформацію про мінування

Водночас місцеве видання "Думская" повідомляє, що в Одесі близько 17 години "замінували" всі торгові центри. Зокрема, евакуювали всіх відвідувачів ТЦ "Афіна".

Поліцейські та рятувальники перевіряють інформацію про мінування. Поки що приводів для занепокоєння немає,
– йдеться у повідомленні.

СБУ викрила хакерів, які тероризували Україну повідомленнями про "мінування"

  • Зауважимо, що СБУ викрила та зупинила діяльність хакерів, які тероризували Україну масовими повідомленнями про "мінування".
  • Впродовж двох останніх років двоє регіональних керівників групи анонімних мінерів "FR Destructor" відправили масу неправдивих повідомлень про мінування у різних регіонах України.
  • Служба безпеки України повідомила, що зловмисники особливо активізували свою діяльність напередодні широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

До уваги – військовий оглядач дав прогноз, чого очікувати на День Незалежності: дивіться відео