Рішення про визнання Бориса Джонсона козаком схвалила чернігівська козацька громада Катерининської церкви. Новому козаку обрали й нове прізвище – Чуприна.

До теми Світу потрібні такі лідери, – Подоляк після голосування за вотум довіри для Джонсона

Чому Джонсон тепер козак Чуприна

Заступник гендиректора Чернігівського обласного історичного музею імені Тарновського Андрій Лісовий зазначив, що так українці подякували Джонсону за потужну підтримку нашої держави у війні з Росією.

За його словами, прізвище Чуприна главі британського уряду дали через його зачіску.

У нього на голові зачіска вільна, підкреслює його характер, підкреслює його волю. Прямо по обличчю видно, що це велика людина. То ж саме цю рису ми й хотіли підкреслити для того, аби в майбутньому, сказавши Борис Чуприна, всі знали про кого йдеться,
– зазначив Лісовий.

Окрім посвячення в козаки, київські майстри Дар'я Добрякова та Юрій Кутилов намалювали Джонсона в образі козака Мамая. Картина залишиться в музеї Тарнавського, а її другий екземпляр – відправлять прем'єру в Лондон.


У Чернігові намалювали Джонсона в образі козака Мамая / Фото Суспільне Чернігів

Читайте також Джонсон відреагував на результати голосування за вотум довіри до нього

В Україні називають вулиці іменем Джонсона

Британський прем'єр – чи не найбільший союзник України у війні. Лондон надає нашим військовим потужну зброю для того, щоб гнати російських окупантів геть. Велика Британія підтримує нашу державу на всіх фронтах, а Джонсон навіть пише листи підтримки українським дітям. Саме через це українці дуже полюбили британського політика.

На його честь навіть почали називати вулиці в різних областях України. Вулиці Бориса Джонсона вже є на Львівщині, Київщині та Одещині. Крім того, у Вінниці створили петицію з проханням перейменувати вулицю російського біолога Климента Тімірязєва, адже той ніяк не пов'язаний з містом. Натомість Джонсон – сильно підтримує українців.

Це може вас зацікавити – Зеленський щасливий, що Джонсон залишився на посаді прем'єра Великої Британії: відео