Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник, зауваживши, що загалом не варто аналізувати саме тактичну ситуацію на фронті. Ворог буквально розбирає "кожне слово", тому тут не варто все детально розглядати.

Дивіться також Саміт миру 2․0: чи залучать Росію до переговорів і чи вдалося переконати Глобальний Південь

Чи може бути наступ на Борову

Як наголосив Черник, безперечно, командування Сил оборони докладає максимальних зусиль аби стримувати ворога. В контексті інформації про можливий новий наступ варто не забувати про одне з головних правил війни.

Третє правило будь-якої війни – це прихований маневр. Чи знаємо ми, що вони справді концентрують сили чи роблять лише видимість? І є перше правило війни – концентрація сил та засобів. Можливо, вони дійсно там концентрують сили,
– сказав Черник.

Ворогу не вдалося реалізувати стратегічне завдання в напрямку Часового Яру Донецької області. Зараз окупанти пробують хоча б десь покращити власне становище. Завдання в загарбників цілком зрозумілі.

Їм потрібно відрізати якнайбільше наших територій, доки великі військові пакети, а особливо авіація, не запрацюють. Уся лінія зіткнення є цінною. Як для нас, щоб відбити. Так і для них, щоб окупувати,
– підкреслив Черник.

Ситуація на фронті: коротко

  • Як розповів заступник командира 3 окремої штурмової бригади Родіон Кудряшов, Борова Харківської області зараз є основним напрямком зосередження зусиль ворога. Окупанти вже більш ніж місяць скупчують там війська.
  • Окупанти мають там незначні тактичні успіхи. Але вони платять дуже високу ціну за них.
  • Станом на 21 травня Росія втратила понад 531 тисячу особового складу. Також наші захисники знищили 8001 ворожий танк, 15372 бойових броньованих машин, 14106 артилерійських систем тощо.