Комі донищив усе, що можливо ще залишалось від репутації Трампа. Фактично визнав, що вважав і вважає Трампа брехуном, тому робив письмові записки про свої приватні розмови з президентом США (на той випадок, який і справді настав, коли президент США брехатиме про зміст цих розмов).

Читайте також: Екс-директор ФБР Комі дав свідчення про Трампа та Росію: основні цитати

Але з точки зору права, швидше за все, Трамп сьогодні видихнув з полегшенням. Незаконних наказів Трамп не віддавав, хоча, на думку Комі, його звільнення так чи інакше пов'язане з бажанням Трампа вплинути на хід розслідування "справи про російське втручання у вибори".

Але думка Комі залишиться думкою. А заява Комі, що Трамп не віддавав незаконних наказів, стане юридичним фактом.

Політична ситуація навколо Трампа залишається складною і погіршується. Правова ситуація навколо Трампа залишається стабільною. Наразі президенту США в правовому плані ніщо не загрожує.

А ось правова ситуація самого Комі значно гірша. Він визнав, що став джерелом витоку цих записок в ЗМІ. Тепер незалежний прокурор вирішуватиме, чи було це порушенням закону, зокрема, чи були ці записки Комі власністю федерального уряду, незаконно переданими стороннім особам.

Читайте також: Чи можуть свідчення екс-голови ФБР призвести до імпічменту Трампа