Президент України Володимир Зеленський 23 жовтня провів певні кадрові перестановки у СБУ. Зокрема, він звільнив кількох людей із ключових посад т призначив нових.

Дивіться також "Заплющував очі" на порушення за хабарі: СБУ затримала чиновника Антимонопольного комітету

Зміни на основних посадах

Анатолія Сандурського звільнили з посади заступника голови спецслужби.

Андрія Швеця призначили начальником Головного слідчого управління СБУ. Тамару Пашковську – на посаду начальника Управління роботи з особовим складом сцецслужби. Також президент змінив начальника Департаменту господарського забезпечення СБУ.

Крім цього, Володимира Петриченка звільнили з посади начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях, проте він залишиться на службі. Його призначили начальником СБУ у Вінницькій області замість Анатолія Денисенка.

Зміни на посадах в СБУ

  • В Україні тривають чистки у різних структурах. Президент вже проводив кадрові перестановки у Службі безпеки. Зокрема, 12 вересня з'явився указ про звільнення начальника Управління роботи з особовим складом СБУ Фараджева Ігоря Ельхановича.
  • Жодних деталей про причини цього кадрового рішення немає. Відомо, що Фараджев обіймав цю посаду з жовтня 2019 року. Влітку 2020 року глава держави надав йому звання генерал-майора.