Речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук в ефірі 24 Каналу розповів про повернення морського піхотинця.

Важливо 5 українців під час останнього обміну повернули з Білорусі, – ГУР

За його словами, подробиць щодо подібних операцій, як правило, не розкривають зі зрозумілих причин. Адже на щастя чи на жаль – це не остання операція. Відповідно роботи ще досить багато.

Як ви розумієте, робота, яка відбувається безпосередньо на окупованій території, на тих ділянках, де ворог має контроль, – це дуже небезпечні операції. Дуже складні,
– розповів Дмитро Плетенчук.

Він розповів, що, звісно, це розрахунок, це ризик. І, звісно це команда, яка здатна спланувати й втілити подібні операції. Вони є унікальними та не мають шаблонного якогось планування чи алгоритму.

Крім того, не слід забувати, що ворог теж вивчає ці алгоритми, шаблони, і намагається протидіяти. Тому особливих подробиць ми, на жаль, розкрити ніяких не можемо,
– додав Плетенчук.

На його думку, після закінчення війни ці приклади будуть вивчатися у відповідних навчальних закладах, як вдалі операції.

"Ми в цьому не сумніваємося. Можу лише сказати, що знаю деяких учасників цієї команди. Це люди з реально великим досвідом, в тому числі бойовим і життєвим. Саме це надає їм можливість так нестандартно мислити", – наголосив речник Військово-морських сил.