Ведучий поставив їй запитання під час інтерв'ю виданню "Єврорадіо". Після певної паузи Тихановська відповіла, що Крим юридично належить Україні.

До теми Окупація Росією Криму і Донбасу: яка позиція щодо України в головної конкурентки Лукашенка

Як Тихановська відповіла на питання про те, чий Крим

Можна я скажу так, як прийнято говорити в нашій країні, як прийнято за міжнародними законами? Юридично Крим український, фактично – російський. І не мучте мене більше,
– сказала вона.

Вона також додала, що їй дуже боляче через те, що "в Україні війна, яка розділяє людей і налаштовує один проти одного". За словами Тихановської, вона виступає проти будь-якого прояву війни.

Дивіться відео відповіді Тихановської про те, чий Крим:

Що відомо про вибори в Білорусі і головну конкурентку Лукашенка

  • Вибори президента Білорусі відбудуться на 9 серпня. Світлана Тихановська стала головною опозиційною конкуренткою чинного лідера країни Олександра Лукашенка. Її зареєстрували на вибори.
  • Основні опозиційні кандидати об'єдналися та підтримали Тихановську. Загалом, попри численні арешти, реєстрація Тихановської є знаковою подією для Білорусі, адже Лукашенко чи не вперше матиме на виборах реальну конкурентку.
  • Натомість інших кандидатів, зокрема, Валерія Цепкала та Віктора Бабарика не зареєстрували. Останній взагалі сидить у СІЗО, проти нього порушили кримінальну справу.
  • Раніше Лукашенко виголошував чимало сексистських заяв, мовляв "людина в спідниці" не здатна бути головнокомандувачкою і керувати країною.