Так, опозиційна до Лукашенка кандидатка на виборах президента Білорусі пояснила, що до війни ставиться погано, а ось про окупацію Криму воліла б не висловлювати власну думку. Про це вона сказала в інтерв’ю російському виданню Meduza.

Дивіться також Хочу дітей, чоловіка і далі смажити свої котлети, – головна суперниця Лукашенка Тихановська

Я розумію, що питання про Крим розколює суспільство. А мені не хотілося б необережними словами когось відштовхнути. Тим більше, що я не політик,
– уточнила Тихановська.

Вона додала, що вже на президентських виборах, які вона збирається організувати після своєї перемоги над Лукашенком, політики, що братимуть в них участь, зможуть представити власні визначені погляди і програми.

Коментуючи тему Донбасу, Тихановська згадала про бойові дії.

"Що стосується Донбасу, то там йде війна, і це жахливо. Люди не повинні гинути на війні. Я категорично проти війни", – коротко сказала вона.

Що відомо про вибори в Білорусі і головну конкурентку Лукашенка

  • Президентські вибори в Білорусі заплановані на 9 серпня.
  • Світлана Тихановська стала головною опозиційною конкуренткою чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка, яку зареєстрували на вибори.
  • Основні опозиційні кандидати об'єдналися і підтримали Тихановську. Загалом, попри численні арешти, реєстрація Тихановської є знаковою подією для Білорусі, адже Лукашенко чи не вперше матиме на виборах реальну конкурентку.
  • Натомість інших кандидатів, зокрема, Валерія Цепкала та Віктора Бабарика не зареєстрували. Останній взагалі сидить у СІЗО, проти нього порушили кримінальну справу.
  • Раніше Лукашенко виголошував чимало сексистських заяв, мовляв "людина в спідниці" не здатна бути головнокомандувачкою і керувати країною.