Під час зустрічі з виборцями у Гомелі Світлана Тихановська заявила, що їй не цікава політика, а її кандидатура є лише уособленням змін політичної системи Білорусі. Слова кандидатки в президенти Білорусі цитує видання TUT.by.

Актуально Тисячі білорусів вийшли на підтримку конкурентки Лукашенка Тихановської: вражаючі відео, фото

Всі ви знаєте: Світлана Тихановська не політик, я не маю програми зміни Білорусі, але вона є у чоловіків, які не були допущені до передвиборчих перегонів. Мені не потрібна влада. Я хочу дітей, чоловіка і далі смажити свої котлети,
– заявила вона.

Зауважимо, що у разі своєї перемоги на виборах Тихановська пообіцяла провести "повторні чесні вибори" та звільнити політв'язнів у Білорусі.

Що відомо про вибори в Білорусі і головну конкурентку Лукашенка

  • Президентські вибори в Білорусі заплановані на 9 серпня.
  • Світлана Тихановська стала головною опозиційною конкуренткою чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка, яку зареєстрували на вибори.
  • Основні опозиційні кандидати об'єдналися і підтримали Тихановську. Загалом, попри численні арешти, реєстрація Тихановської є знаковою подією для Білорусі, адже Лукашенко чи не вперше матиме на виборах реальну конкурентку.
  • Натомість інших кандидатів, зокрема, Валерія Цепкала та Віктора Бабарика не зареєстрували. Останній взагалі сидить у СІЗО, проти нього порушили кримінальну справу.
  • Раніше Лукашенко виголошував чимало сексистських заяв, мовляв "людина в спідниці" не здатна бути головнокомандувачкою і керувати країною.