Разумков зазначив, що вже створили робочу групу стосовно розробки законопроєкту. Про це спікер сказав в інтерв'ю "Українським новинам".

До речі Традиції імперій: Дробович проти великого Герба України

Політик сподівається, що до 30-річчя Дня Незалежності новий символ набере чинності. Яким буде Великий Герб, за словами голови ВРУ, покаже час.

Я знаю, що конкурс вже не раз проводили і були переможці, але Верховна Рада так і не затвердила законом жоден із варіантів,
– наголосив Разумков.

Спікер додав, що Кабміну, за часів якого проходили попередні конкурси, вже немає. На думку Разумкова, минулі рішення щодо Герба навряд чи можна вважати легальними, тому треба провести новий конкурс.

Історія затвердження Великого Герба України

  • ВРУ 25 серпня проголосувала за новий конкурс на кращий ескіз Великого Державного Герба України. Конкурс коштом платників податків вкотре проведе Кабмін.
  • Такий конкурс проводили в 1997 і 2008 роках. У 2009 році Кабмін затвердив новий ескіз, але законопроєкт так і не внесли до ВРУ.
  • Великий Державний Герб існує вже давно. Його використовують органи державної влади, частини Збройних Сил України, громадські організації тощо.