Представники групи світових лідерів The Elders провели зустріч з Володимиром Зеленським. Візит до Києва здійснили колишній генсек ОН Пан Гі Мун та експрезидент Колумбії Хуан Мануель Сантос Кальдерон.

Читайте також ЗМІ показали супутникові знімки з-під кримського Джанкоя після "бабовни"

Чому в ООН така млява реакція на війну в Україні, а окупанти досі є членами організації

Колишній генсек ООН Пан Гі Мун зазначив, що цілком розуміє розчарування людей по всій земній кулі через відсутність жорсткої реакції ООН на повномасштабне вторгнення росії в Україну та жахливі злочини окупантів, які ті здійснили проти мирного населення.

Міжнародний механізм не зумів зреагувати на війну через право вето, яким користується росія як члена Ради Безпеки ООН. Вже 20 років ведуться розмови про реформу Ради Безпеки, але вона не зсунулася ані на крок, бо ніхто не хоче обмежувати право вето,
– сказав він.

Колишній президент Колумбії Хуан Мануель Сантос Кальдерон додав, що злочини росіян в Бучі – це акт жахливої агресії, аналогу якому світова історія не знала від часів Другої світової війни. Він також привітав українців з неймовірною стійкістю та єдністю, які надихають увесь світ.

Що стосується позиції ООН, то вона яскраво показала недосконалість міжнародної системи та потребу негайно її реформувати.

"Вторгнення однієї країни-члена ООН в іншу – це неприпустимо, це недопрацювання міжнародної системи, і ми повинні працювати над її вдосконаленням", – сказав експрезидент Колумбії.

Дивіться також – вибухи біля Джанкоя мали шалену силу: відео