Речник Військово – морських сил Дмитро Плетенчук у етері телемарафону розповів, що у ракетоносіїв вистачає поточних завдань. Водночас він наголосив, що важливо залишатися на сторожі.

Дивіться також Поводиться як "дрібний гангстер": командувач ВМС України розповів, як перемогти Путіна

Флот виконує повсякденні завдання

За словами Плетенчука, варто врахувати, що зараз триває навчальний рік. Крім цього, виведення ракетоносіїв в море може бути пов'язане із охороною пунктів базування та контролем судноплавства.

Тому те, що вони зараз виведені в море не означає, що атака може розпочатися зараз,
– сказав речник.

Він також додав, що ВМС України контролює ситуацію та постійно моніторить її, тож у разі загрози ми зможемо відреагувати.

Скільки російських кораблів уже знищили

  • Українські захисники потужно знищують російську техніку на землі, у повітрі та на морі. Наші воїни вже знищили та пошкодили досить-таки велику кількість кораблів агресора. Детально про знищені та пошкоджені російські кораблі в ефірі телемарафону розповів речник ВМС. Дмитро Плетенчук відповів, які саме кораблі наразі є найбільшою загрозою для України.
  • За словами Плетенчука, якщо брати лише флот, знищено 22 одиниці, 13 пошкоджено. Речник розповів, що серед пріоритетних цілей носії крилатих ракет. В азовсько-чорноморському регіоні їх з десяток, зокрема, 4 субмарини.
  • Також серед цілей великі десантні кораблі, так само і решта бойових одиниць, які могли б брати участь у бойових діях проти України.