У соцмережах люди пишуть, що налаштовані рішуче. Місцеві жителі наголосили, що мовчали надто довго й самі довели ситуацію до того, що влада вирішила "утилізувати" їхніх дітей.

Зауважте Їх кваплять, це означає, що все погано, – Фейгін прокоментував мобілізацію в росії

Зокрема, протест вже розпочався у Махачкалі. Наразі люди налаштовані рішуче. Місцеві правоохоронці вже помітно нервуються.

Протести у Махачкалі: дивіться відео

У Дагестані розпочалися протести: дивіться відео

У місцевих телеграм-каналах людей закликають не бути пасивними й перешкоджати затриманню інших. Тоді кожен протестувальник знатиме, що зможе отримати допомогу. Також людям рекомендують скористатися масками, аби закрити обличчя.

У мережі публікують кадри жорстоких затримань. В однієї з протестувальниць стався напад.

Близько 17:15 у мережі повідомили, що правоохоронці відкрили вогонь.

Силовики відкрили вогонь у Дагестані: дивіться відео

Жорстокість силовиків під час акції протестів лише зростає. Повідомляють, що в однієї з затриманих – дитина, якій лише 1,5 місяця. Водночас наразі люди не планують зупинятися.

У росії військкомати працюють цілодобово

Генштаб ЗСУ повідомив, що у росії військкомати працюють цілодобово. Країна-окупантка відправляє на вірну смерть своє "гарматне м'ясо" і вдень, і вночі. За даними Генштабу ЗСУ, росіянам, які намагаються ухилитися від мобілізації, погрожують кримінальною відповідальністю.

"Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої "спеціальної операції", – розповіли у Генштабі.

Окрім того, мовиться, що росіянам заборонять покидати територію росії. Вочевидь це станеться вже 28 вересня. Тим часом росіяни активно тікають з території країни. А мобілізованим дружно видають автомати, вкриті іржею.

Зауважте – чеченські дружини та матері бунтують проти мобілізації: дивіться відео